صدا انرژی ماشین دستگاه استفاده اخبار علمی و آموزشی

صدا: انرژی ماشین دستگاه استفاده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چگونه کی‌روش بارسا را در 2008 ناکام کرد؟

مایکل کریک، راجع به نقش کارلوس کی‌روش در خنثی کردن خطر بارسلونا در 2008 سخن گفت‌.

چگونه کی‌روش بارسا را در 2008 ناکام کرد؟

چگونه کی روش بارسا را در 2008 ناکام کرد؟

عبارات مهم : چگونه

مایکل کریک، راجع به نقش کارلوس کی روش در خنثی کردن خطر بارسلونا در 2008 سخن گفت .

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، 9 سال از روزی که پل اسکولز موفق شد با شوت مهار نشدنی خود در بازی بارسا را باز کند و باعث شود منچستریونایتد با برتری یک بر صفر در مجموع دو دیدار برابر بارسلونا به فینال مسکو برسد، می گذرد. آن گل یکی از به یاد ماندنی ترین گل های یونایتد در لیگ قهرمانان اروپا بود. در آن سال از بین بردن بارسلونا کار آسانی نبود و در هر دو بازی رفت و برگشت این تیم اسپانیایی بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و موقعیت های زیادی جهت گلزنی خلق کرد. مردان فرگوسن مقاومت کردند و خیلی از این مقاومت ها به پیشنهادات تاکتیکی دستیار او یعنی کارلوس کی روش بر می گردد. درست هنگامی که که کی روش از منچستریونایتد رفت تازه همگان تاثیر او را در این تیم درک کردند.

چگونه کی‌روش بارسا را در 2008 ناکام کرد؟

مایکل کریک که هم اکنون نیز یکی از بازیکنان منچستریونایتد محسوب می شود، راجع به نقش کی روش در خنثی کردن تیم خوب بارسلونا، گفت : ما به خاطر بازی های پر فشار لیگ و لیگ قهرمانان اروپا در آن سال بازی های زیادی کردیم و قبل از بازی با بارسلونا وقت زیادی جهت تمرین نداشتیم. کارلوس کی روش قبل از بازی با بارسلونا مسئولیت تمرین را بر عهده گرفت و او دو تشک باشگاهی را به درون زمین چمن تمرین آورد. او به مدت پنج دقیقه کامل به ما می گفت که اجازه ندهیم توپ به این تشک ها برخورد کند و هر چقدر که شده است باید به خودتان و بدن تان کش بیاورید تا جلوی برخورد توپ با تشک را بگیرید. این همان کاری است که ما باید جلوی محوطه جریمه خودمان جهت مقابله با بارسلونا انجام می دادیم.

کریک ادامه داد: ما با سیستم 2 – 4 – 4 برابر آنها بازی کردیم و توانستیم در نوکمپ به تساوی بدون گل بریم و خوشبختانه در اولدترافورد آنها را شکست دادیم. کی روش هر لحظه در بازی های بزرگ نقش مهمی در تیم ایفا می کرد و خیلی به ما کمک کرد تا در آن بازی موفق شویم.

مایکل کریک، راجع به نقش کارلوس کی‌روش در خنثی کردن خطر بارسلونا در 2008 سخن گفت‌.

خیلی از هواداران هنوز آرزو می کنند دوران خوب منچستریونایتد با حضور فرگوسن و کی روش ادامه داشته باشد.

واژه های کلیدی: چگونه | بارسلونا | بارسلونا | کارلوس کی روش | لیگ قهرمانان اروپا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs