صدا انرژی ماشین دستگاه استفاده اخبار علمی و آموزشی

صدا: انرژی ماشین دستگاه استفاده اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هشدار شدید AFC راجع به بی‌احترامی به داوران در مسابقه های داخلی و قاره‌ای

کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن اعلام جرایم دیدار ججو یونایتد و اوراواردز ژاپن، اعلام کرد از این به بعد به هیچ وجه در رابطه با درگیری با داوران مسابقه، مماشات نخواهد

هشدار شدید AFC راجع به بی‌احترامی به داوران در مسابقه های داخلی و قاره‌ای

هشدار شدید AFC راجع به بی احترامی به داوران در مسابقه های داخلی و قاره ای

عبارات مهم : برخورد

کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن اعلام جرایم دیدار ججو یونایتد و اوراواردز ژاپن، اعلام کرد از این به بعد به هیچ وجه در رابطه با درگیری با داوران مسابقه، مماشات نخواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت AFC، در جریان دیدار ججو یونایتد و اوراواردز که درگیری های زیادی رخ داد و داور مسابقه نیز از آن بی نصیب نبود، کنفدراسیون فوتبال آسیا جرایم تیم ها را اعلام کرد و ضمن بیانیه ای هشدار داد از این به بعد با تیم هایی که پرسشها انضباطی را رعایت نکنند، برخورد فیزیکی و بی احترامی با داور مسابقه داشته باشند، برخورد بسیار جدی خواهد داشت و تیم ها را با جرایم سنگینی روبه رو خواهد کرد.

هشدار شدید AFC راجع به بی‌احترامی به داوران در مسابقه های داخلی و قاره‌ای

AFC همچنین اعلام کرده است حتی در مسابقه های داخلی تیم ها یعنی مسابقه های لیگ هم اگر با داور مسابقه برخورد فیزیکی شود و به او بی احترامی صورت گیرد، به شدیدترین شکل ممکن برخورد خواهد کرد به همین خاطر جوهر فریزل بازیکن مالزیایی به علت هل دادن مسابقه ۱۲ ماه از همراهی تیمش محروم است و ۴۰ هزار دلار نیز جریمه شد. این نخستین اقدام AFC جهت پرسشها انضباطی بوده است.

واژه های کلیدی: برخورد | داوران | مسابقه | مسابقه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs